Aerobik, aerobik team, roztleskávačky, cvičení na velkých míčích

2x týdně

  • mix aerobik (aerobní sestava kombinovaná s posilováním), v tomto školním roce obohaceno o ZUMBU
  • děvčata se účastní podle zájmu a času
  • při posilování používáme činky, zátěže, míčky, gumy

každé pondělí

  • cvičení na velkých míčích (2x20 min.)

Aerobik Tým

Tímto kroužkem již za deset let prošla celá řada děvčat. První skupina studentek ukázala na akademii školy, co představuje kroužek aerobiku. Postupně vznikají těžší choreografie doplněné o taneční prvky. Čtyři roky pomáhala při vedení kroužku p.vych.Krafčikové studentka Tereza Křížová z Českých Budějovic mistryně světa ve fitness týmech. Studentky reprezentují DM i školu, účastní se akcí města a škol.

Povedlo se jim i zúčastnit celostátní soutěže v Praze pořádané Českým svazem aerobiku ve Wellness týmech a získat bronzové medaile.

Roztleskávačky

Roztleskávačky se daly dohromady ve školním roce 2007/08 příchodem Míši Panovcové, která se roztleskávání věnovala na ZŠ v Táboře. Chtěly jsme podpořit turnaj ve volejbale. Povzbudit družstva jednotlivých tříd, nalákat fanoušky a udělat atmosféru. To se nám také podařilo.

Míša předává své zkušenosti nyní děvčatům z 1.ročníku, a pod jejím a pani vychovatelky Krafčikové vedením, vznikají nové choreografie obohacené o akrobatické cviky, zvedačky a skoky.

Roztleskávačky vystupují na celé řadě sportovních akcí, zpestřují programy DM a škol. Nechybí jim chuť ani odhodlání být stále lepší.

Fotogalerie

Aerobik mix a cvičení na velkých míčích
Aerobik a roztleskávačky